O mne

Ahojte, priatelia. Moja cesta k masírovaniu sa začala reflexnou masážou ruky. Po tejto masáži, ktorú som vykonával v okruhu svojej rodiny, som dostal na túto masáž veľmi pozitívne ohlasy. To bol práve ten impulz, ktorý ma ďalej viedol, a tak som si spravil aj viaceré masérske kurzy. Úspešne som zvládol skúšku na Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave, a tým som sa následne rekvalifikoval na maséra. Rozhodol som sa, že budem aj ďalej vo svojom vzdelávaní pokračovať, a tak som začal študovať na zdravotníckej škole v odbore masér. Štúdium na tejto škole som už úspešne ukončil.

V rámci školy som praxoval vo fakultnej nemocnici v Nových Zámkoch kde som masíroval pacientov prevažne s bolesťami rôznych častí chrbta. Okrem masáźi som na pacientov aplikoval aj rôzne terapie ako sú termoterapia a hydroterapia. Okrem praxe v nemocnici som nadobudol ďalšie skúsenosti v masážach priamo z praxe aj v závode firmy Jaguár Land Rover v Nitre. Masíroval som zamestnancov tejto firmy.

Absolvoval som už rozličné masérske kurzy vo viacerých masérskych školách. Som veľmi vďačný za svojich učiteľov, ktorých som mohol mať. Vzdelanie si naďalej rozširujem.

Masírovanie ma vnútorne napĺňa a patrí takisto medzi moje koníčky. Klienti, ktorých som doposiaľ masíroval, boli veľmi spokojní, preto by som rád odovzdával tieto príjemné pocity aj ďalej. Keď vám masáž pomôže a cítite sa príjemne vy, cítim sa spokojný aj ja. Na stránke si môžete prečítať o všetkých druhoch masáží, ktoré vám ponúkam.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Prajem vám krásny a pokojný deň 🙂

Zdieľať tento obsah